<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 |   další > | na konec >>
24.02.2013 Zimní soustředění na Lipně - 2.ročník

Zimní soustředění na Lipně - 2.ročník
Tým RS Feva vyrazil tento víkend na Lipno na první letošní akci ALT RS Feva. 25 účastníků z Brna, Prahy, Pardubic (chyběl pouze tým Plzně) a Rasťo ze Slovenska si víkend plný sněhu, lyžování, plavání a i her pěkně užilo. Nezapomnělo se ani na teorii. Členové našeho týmu dostali rozdělené definice a pravidla ze ZPJ. Každý nastudoval zadané pravidlo a pak svými slovy vysvětlil ostatním. Svůj úkol měli i ti nejmladší členové týmu. Za nemocné a tedy chybějící převzali jejich témata starší závodníci z Brna. Při vysvětlování docházelo mezi závodníky k zajímavým dotazům a diskuzím, které dokázaly, že i nováčci při takto vedeném výkladu přestávají být jen pasivními posluchači, ale naopak se rádi zapojí a mají věcné dotazy. Tento systém se ukázal, jako velmi užitečný a náš tým v něm bude určitě pokračovat. Vždyť za tři týdny už budeme závodit na Vltavě.
Link na fotogalerii: http://hkabova.zonerama.com/Album/80535

15.01.2013 Teorie u Kábů

Teorie u Kábů
Doba pokročila, sezóna se blíží a tak se do vzdělávání týmu RS Feva zapojil i Jakub, který předává týmu A své zkušenosti. Tým nováčků tentokrát zjišťoval své znalosti při prvním testu.
Na fotografiích je vidět, jak se z některých hlav kouřilo :) .

Fotogalerie: http://hkabova.zonerama.com/Album/72478

21.12.2012 PF 2013

PF 2013
Krásné Vánoce a v roce 2013 hlavně zdraví, klid a pohodu

16.12.2012 Vánoční posezení závodníků, rodičů a trenérů RS Feva

Vánoční posezení závodníků, rodičů a trenérů RS Feva
Dnes odpoledne se v klubu sešli k vánočnímu posezení závodníci, rodiče a trenéři RS Feva. Hned po příchodu závodníci malovali perníčky ve tvaru plachetniček, kterými si pak ozdobili stromeček.
Pozvání na posezení přijal i předseda klubu Jan Šilhavý, který po zahájení společenského odpoledne k závodníkům a rodičům krátce promluvil.
Po setmění sešli všichni členové týmu k vodě a pustili si skořápkové lodičky se svíčkami. Romantické podívanou sledovali z balkonu také rodiče. Pouštění lodiček přišel sledovat i bobr, který se ubytoval během léta v klubu. Svojí přítomností ještě zpestřil už tak hezkou podívanou na lodičky plující na pozadí osvětleného panoramatu Prahy.
Po návratu do tepla si každý ze závodníků našel pod stromkem dárek.
Vánoční překvapení bylo sponzorským darem rodiny Burski. Kvalitní termosky na loď udělaly závodníkům radost.
Na závěr si všichni prohlíželi fotky z rodinných alb, které členové týmu přinesli.
Čtyři hodiny utekly jako voda a okolo osmé večer si všichni ještě jednou popřáli hezké svátky a pomalu se začali rozcházet.
Příjemnou atmosféru celého odpoledne krásně popsal na Facebooku Tadek a své dojmy zakončil větou: "My jsme ČYK!!!"
Fotofalerie: http://hkabova.zonerama.com/Album/67089