<< na začátek | < předchozí   | ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | ... |   další > | na konec >>
25.07.2013 Český večer v Grossetu

Český večer v Grossetu
Na "Český večer" přišli zástupci mnoha týmů a pozvání přijal také ředitel závodu pan John Tucker .
Švédský tým velmi chválil organizaci a kvallitu Crown Cupu 2013 i zázemí v Loděnici Lipno. Většina hostů se také zajímala o Crown Cup 2014. Je to příslib početné zahraniční účasti, což nás velmi těší.
Večer doplnil pan Tucker zajímavým vyprávěním o historii i plánech MS RS Feva i o lodní třídě.

24.07.2013 MS Grosseto

MS Grosseto
Český tým má 3 posádky ve zlaté skupině!!! Závodí 180 lodí ve 3 skupinách.
Na dnešním nástupu byli Češi vyhlášeni jako nejsympatičtější tým. Velmi kladně bylo hodnoceno i jejich vystupování a reakce na kontakty ze strany pořadatelů i fotografů.
Jsme hrdí na naše závodníky i jejich chování, kterým skvěle reprezentují nejen Českou republiku, ale i Český Yacht Klub, jehož vlajka vlála při slavnostním zahájení závodu a nyní v kempu je vztyčena v tábořišti našeho týmu.
Držíme palce do dalších závodních dnů.

22.07.2013 Naši na MS RS Feva v Italském Grossetu

Naši na MS RS Feva v Italském Grossetu
Dnes je první závodní den a všichni přeje týmu RS Feva ČYK i celé české výpravě, aby se jim v závodě co nejvíce dařilo.
Máme velkou radost, že na slavnostním nástupu vlála i vlajka našeho klubu.

07.07.2013 Nový titul Vaška Brabce

Nový titul Vaška Brabce
Člen našeho týmu Vašek si našel ve svém kalendáři nabitém jachtařskými akcemi čas zúčastnit se Mistrovství LT Cadet na Lipně v Černé v Pošumaví a vyhrál.

Gratulujeme Mistru republiky LT Cadet 2013.
Přejeme mu další úspěchy a hlavně radost z jachtingu.

Výsledky: http://www.sailing.cz/zavody.php?ctl=131321&sezona =2013&lod_t=07&nazev_lt=Cadet