<< na začátek | < předchozí   | ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 |   další > | na konec >>
31.03.2013 Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku - 2. den

Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku - 2. den
Dnes bylo ve Španělsku sluníčko, teplo a krásný vítr. V tréninkových rozjížďkách se Vašek s Vojtou umisťovali na 1. až 5. místě z 35 lodí. To je krásný výsledek, protože soustředění se účastní i posádka, která se na MS 2012 umístila na 3.místě.
Držíme palce, aby vítr vydržel. A naši si přivezli co nejvíce nových zkušeností.

30.03.2013 Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku

Tréninkové Velikonoce RS Feva ve Španělsku
2. ročník tréninkového soustředění ve Španělsku přivítal včera účastníky několika bouřkami a po nich slabším větrem, v kterém trénovali na karuselu s genakrem, obraty na povel a zakončili jízdou bez kormidel. Po návratu na břeh následoval rozbor videí.
Přejeme všem účastníkům a zejména našim, aby si ze soustředěnění vedeného špičkovými světovými trenéry RS, odnesli co nejvíce informací a poznatků.

24.03.2013 Brigáda a zahájení sezóny týmu RS Feva

Brigáda a zahájení sezóny týmu RS Feva
V neděli dopoledne se sešel tým RS Feva na jarní brigádě. Přes mrazivé počasí dorazilo 31 brigádníků z řad závodníků i rodinných příslušníků. A udělali opravdu pořádný kus práce.
Po skončení brigády závodníci i rodiče poděkovali Vaškovi za výbornou organizaci letošního jaRního Svezení a předali mu malý dárek pro radost.
Pak bylo na pořadu dne občerstvení - skvělé grilování, které pro všechny zajistili Pourovi, buřtíky a výborné zeleninové saláty od Moniky Brožové.
Po obědě proběhly současně schůzky starších závodníků ohledně možností sponzorských projektů, pravidelná schůzka rodičů s trenéry a nejmladší členové týmu vytvářeli pod vedením Báry velikonoční výzdobu pro klubovou jídelnu.
Ve volné části odpoledne promítli Matyáš fotografie ze zájezdu do Anglie a Tadek krátké video z rodinné dovolené na Kanárských ostrovech.
V 16 hodin členové týmu uklidili klubovnu i klubové prostory a vyrazili domů.
Byl to příjemný, pohodový den v klubu.
Podívejte se na fotografie:http://hkabova.zonerama.com/Album/87086

17.03.2013 jaRní Svezení - 2. ročník

jaRní Svezení - 2. ročník
Neděle 17.3. - minus stupně ráno a ještě silnější led v zátoce, ale také další slunečný a tentokrát i větrný den - to byl druhý závodní den. Závodníci si nemohli na nedostatek větru stěžovat. V průměru foukalo 6 m/s a nárazy dosahovaly až 13,5 m/s. Závodníci si užívali svižné ježdění a ani posádka nováčků - Vojta na kormidle a Jirka na kosatce -se silného větru nezalekla a závod se ctí dokončila. Během dopoledne závodníci zvládli 5 jedno až tříkolových rozjížděk. Závodní komise se překonávala a z větrných podmínek vytěžila maximum. Po přestávce na oběd a zahřátí, byla odstartována dálková plavba. Závodníky doprovázela kromě člunů HZS, rozhodčích a jury také vyhlídková loď pro rodiče a fandící diváky. Akce, kterou jsme zvyklí vídat spíše na zahraničních regatách, se setkala s velmi pozitivním ohlasem ze strany doprovodu závodníků.
Závod byl přes pesimistické předpovědi některých skeptiků opravdu příjemným jarním svezením a závodníci i rodiče odjížděli spokojení a to byl také hlavní cíl celého pořadatelského týmu, kterému tímto děkujeme. Děkujeme též sponzorům závodu Pražské Benátky, Moje-hospodyne.cz a ProYachting . Bez jejichž přispění by nebyl program závodů tak bohatý. Dík za podporu patří i vedení našeho klubu.
Galerie: http://hkabova.zonerama.com/Album/84703 Hk