<< na začátek | < předchozí   | ... 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ... |   další > | na konec >>
30.05.2015 RS Feva ČYK team na Ratolest Fest 2015

RS Feva ČYK team na Ratolest Fest 2015
Již podruhé se se náš tým účastnil akce Ratolest Fest, pořádané Ratolest Fest s.r.o. s podporou Městské části Prahy 2 a Prahy 5.
Počasí přálo. Až na dopolední deštík bylo příjemně polojasno a foukal vítr do 5 m/s. Skvělé podmínky pro svezení spousty malých zájemců o jízdu na krásné barevné "lodičce" :) .
Vzhledem ke zkušenostem z minulého roku, se nám podařilo velmi efektivně zorganizovat celý náročný den. Tým musel být pro veřejnost k dispozici od 9 do 19 hod. To znamenalo budíček v 6 hodin ráno, sraz v klubu po 7 hodině na nástup na Rašínovo nábřeží v 8 hodin.
V průběhu dnes se kormidelníci na vodě střídali podle předem stanoveného rozpisu. Za celý den jsme svezli na lodi více než 80 malých návštěvníků, rozdali 100 letáčků a kontaktů a zodpověděli bezpočet dotazů o lodi, klubu, týmu atd.
Na začátku dne jsme měli skvělou příležitost v živém vstupu ČT zviditelnit dlouholetou práci s mládeží v Českém Yacht Klubu.
Akce se účastnili Jirka Smrčka, Bára Pourová, Fanda Maršík, Matouš Hlaváček, z rodičů Pavel Smrčka, Jana a Petr Maršíkovi a trenérská pětice týmu RS Feva Honza Pour, Natálka Jarošová, Bára Nápravníková, Pepa a Hanka Kábovi.
Děkujeme všem za skvěle odvedenou práci a krásný společný den.

Fotogalerie: https://hkabova.zonerama.com/Album/716029

25.05.2015 ME na Gardě- finále

ME na Gardě- finále
Všechno krásné jednou končí...i Mistrovství Evropy. Boje jsou dobojovány, výsledky vyhlášeny a závodníci s rodiči na cestě domů.

Z dílčích zpráv víme, že Jarda Čermák s Petrem Košťálem vybojovali 7. místo v celkovém pořadí a 1. místo v kategorii family. Moc gratulujeme!
Celkové výsledky zatím nejsou k dispozici.

Rádi bychom nyní celému týmu poděkovali za pěknou reprezentaci klubu a za to, že písmena CZE jsou mezi jachtaři RS Feva stále známější.

25.05.2015 ME na Gardě

Dnes nastupují závodníci do posledního dne závodu.

Včera se odjely 4 rozjížďky ve větru do 3 m/s. Pro nestálý vítr byl závod náročný pro závodníky i rozhodčí. Vojta s Matoušem po pěkném výkonu (28, 4, 11, 11) škrtli sobotní OCS a jsou v průběžném pořadí na 12 místě. Sebastián s Maxem obsadili 54. a Bára s Jirkou 55. místo. Fanda s Kristiánem jsou 79.
Nejlepší z CZe týmu jsou Jarda Čermák a Petr Košťál na 7. místě.

Gratulujeme a držíme palce do posledních bojů.

23.05.2015 ME na Garde

ME na Garde
Počasí 80 posádkám na ME nepřeje. První den závodu foukal proměnlivý vítr 2-3 m/s. Odjela se pouze 1 rozjížďka . 2. byla pro špatný vítr zrušena. Výsledky zatím nejsou k dispozici. Bohužel i předpověď na neděli a pondělí vypadá stejně špatně.
Nezbývá než doufat a držet palce, aby předpověď nevyšla.

Ve fotogalerii přibyly fotky z pátečního tréninku od Petra Maršíka:

Přejeme hodně štěstí do dalších dnů závodu.