<< na začátek | < předchozí   | ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... |   další > | na konec >>
28.08.2016 Mistrovství ČR RS Feva - Brno 25.-28.8.2016

Mistrovství ČR RS Feva - Brno 25.-28.8.2016
4 dny bojovalo 25 posádek RS Feva na Brněnské přehradě o tituly i další pořadí v nejdůležitějším domácí závodu sezóny Mistrovství ČR.
Převážně jižní směrově dost nestálý vítr o síle od 4 do 7 m/s dovolil komisi i závodníkům uskutečnit téměř všechny plánované rozjížďky včetně nedělní finálové.
Náš tým si vedl velmi dobře.:
3.místo Vojta Brož a Matouš Hlaváček
1.místo dívky Anička Vítová a Ivča Brhelová
7.místo Sebastián Červinka a Eliška Stibůrková
11.místo Bára Pourová a Kristán Majchrák
12. místo Jirka Smrčka a Lukáš Košata
21.místo Adam Žůrek a Adam Buřil
Tedy 5 ze 6 posádek se umístilo do poloviny pole a 3 v top 10.
Děkuji všem závodníkům týmu za výbornou reprezentaci, rodičům za pomoc a pořádajícímu klubu Lodní sporty Brno za vlídné přijetí, výborné zázemí a skvělou organizaci závodu.
Fotogalerie: https://www.zonerama.com/hkabova/Album/1971523
Celkové výsledky:https://drive.google.com/file/d/0B0M7lv6uv4Zrb2lPe mw4VjV6MU0/view

24.08.2016 soustředění 22.-24.8.2016

soustředění 22.-24.8.2016
Soustředění ALT RS pro třídy Feva se letos konalo v Brně v loděnici Lodních sportů Brno. 18 posádek RS Feva 3 tři dny aktivně na vodě i na břehu procvičovalo své dovednosti a znalosti pod vedením Milana Hájka, Vaška Brabce, Ondry Labudy, Míry Horáky a Pepa a Hanky Kábových. Příjemné počasí se s větrem od 2 do 7 m/s, umožnilo trénink v plánovaném rozsahu.
Nyní čeká všechny závodníky Mistrovství ČR.
Fotogalerie: https://www.zonerama.com/hkabova/Album/1956063

21.08.2016 Pohár 7P Kiss My RS II Brno 20.-21.8.2016

Pohár 7P Kiss My RS II  Brno 20.-21.8.2016
Další pohárový závod ze série Pohár ČR jsme jeli v Brně. Předpověď slibovala spíše bezvětří, ale nakonec se v sobotu odjely v jihovýchodním větru a krásném počasí 4 rozjížďky. V neděli už nám počasí tolik nepřálo a tak jsme se z tepla loděnice dívali na provázky deště. Proto ve 14 hod hlavní rozhodčí Marek Pavlovský ukončil závod a vyhlásil výsledky. Naši se opravdu neztratili. Vojta a Matouš obsadili 2.místo v celkovém pořadí a Anička s plzeňskou Verčou Baštářovou 1.místo v kategorii dívky a 4.v celkovém pořadí. I ostatní členové týmu si vedli velmi dobře. Gratulujeme a děkujeme všem. Od pondělí nás čeká soustředění a o víkendu Mistrovství republiky.
Výsledky:
1. Dobrý, Dobrá
2.Brož, Hlaváček
3.Čermák, Košťál

14.08.2016 Fevácké leto

Fevácké leto
Závodníci našeho týmu se o letošních prázdninách účastnili několika akcí.
Eurocupu v Italském Iseu se účastnili Jirka Smrčka s Lukášem Košatou a obsadili 35.místo ze 46 lodí. Velmi pozitivní je jejich postupné zlepšování v jednotlivých rozjížďkách. Dojezdy 44, 38, 42, 24, 18 ukazují, jak se kluci postupně dokázali orientovat na velké vodě. Vzhledem k tomu, že Jirka jezdí na kormidle první sezónu, byla jejich účast na mezinárodním závodě úspěšná a hlavně přinesla posádce i cenné zkušenosti.
Mistrovství světa ve Španělském Santanderu se účastnily z našeho týmu pouze dívky. Anna Vítová s Ivou Brhelovou a Bára Pourová ve smíšené posádce s Terkou Klimešovou. Obě posádky si vybojovaly postup do stříbrné skupiny, kde Anička s Ivčou vybojovaly 33.místo a Terka s Bárou na kosatce 53.místo. Celkově tedy jsou Anička s Ivčou 88. a smíšená posádka Terka s Bárou 108. ze 163 lodí. Umístění Aničky s Ivou těsně pod polovinou pole je pro posádku, která spolu jezdí od letošního dubna a pro obě to byl první opravdu velký závod, velmi slušný výsledek. Nyní se posádky vrátily ze soustředění na Seči a celý tým se chystá na soustředění ALT v Brně, závod velkého poháru a Mistrovství republiky.
Fotogalerie (převzato z FB): https://www.zonerama.com/hkabova/Album/1917189