<< na začátek | < předchozí   | ... 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | ... |   další > | na konec >>
11.01.2014 Sezóna klepe na dveře - Jarní svezení - pozvánka

Zdravím všechny příznivce lodních tříd RS,
Jménem organizačního týmu závodu Jarní RS Svezení, bych Vás rád pozval na zahájení naší ( ale nejen naší – sezóny 2014 českého jachtingu ) jachtařské sezóny – na třetí ročník tohoto neobyčejného a oblíbeného závodu. Závod se uskuteční na místě již tradičním – Vltavě pod Vyšehradem.
Novinkou letošního závodu je, že se k lodní třídě RS Feva připojí nově založená třída RS Open, která bude závodit o body do celorepublikového poháru. Pro závodníky, kteří by chtěli závodit a nemají loď, nebo je pro ně cesta s lodí příliš nákladná, máme připravenou půjčovnu lodí (RS Vareo,RS 500,RS Feva). Je však nutné si loď zarezervovat dopředu, neboť zájem je veliký. Stejně jako v loňském ročníku nebude chybět dálková plavba a samozřejmě parník pro doprovod závodníku. Navíc - letos obdrží každý závodník originální tričko s logem závodu.
V případě nepřízně počasí je připraven bohatý doprovodný program, a tak si myslím, že „nuda“ opravdu nehrozí. V areálu loděnice funguje nová kantýna, a tak ani hlad Vás nezastihne. Budeme rádi pokud dorazíte závodit a nebo když nás alespoň přijdete podpořit. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Za organizační tým
Václav Brabec, hlavní rozhodčí
00420603570367

25.12.2013 PF 2014

PF 2014
Krásné Vánoce a v roce 2014 hlavně zdraví a dobrou náladu, protože Fevy a závody čekají.

24.12.2013 Štědrý den v klubu

Štědrý den v klubu
Na tradičním setkání členů klubu se tentokrát sešel rekordní počet členů. Krásné počasí, sluníčko a úžasná atmosféra byla jistě pro všechny skvělým začátek jednoho z nejhezčích dnů v roce.
Fotogalerie: http://hkabova.zonerama.com/Album/226654

15.12.2013 Vánoční posezení týmu

Vánoční posezení týmu
2. vánoční posezení našeho týmu se konalo dnes - tedy v neděli 15.12.
Přivítali jsme mezi sebou Rudu Holého, "Sečáky" Petra a Jardu i Matyáše s rodiči. Ti se přišli podívat, jestli by se jim mezi námi líbilo.
Ozdobili jsme vánoční stromek pro ptáky, králíky a ostatní chlupaté a opeřené obyvatele klubu.
Pouštění lodiček po vodě se stalo již od loňského roku tradicí.
Příjemně si popovídali jak členové týmu, tak jejich rodiče a ostatní dospělí. Hovor se točil jak jinak než okolo jachtingu. Rodiče plánovali již novou sezónu a závodníci k tomuto tématu ještě přidali zkušenosti z jachtařských on-line regat - dobrý trénink na ty opravdové.
Proběhlo i malé předávaní dárků.
Pohodové odpoledne uběhlo rychleji, než bychom si přáli.
Děkujeme všem za hezké předvánoční odpoledne.
Fotografie jsou na: http://hkabova.zonerama.com/Album/221601