<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
15.03.2020 Aktuální informace

Aktuální informace
Na základě současného vývoje je zrušený termín 21.3. - předávání lodí a přípravy lodí na sezónu.
V současné době není možné odhadnout, jak se bude situace vyvíjet, tedy ani žádné náhradní termíny.
Informace k upravenému plánu sezóny vám dodáme, jakmile budou opatření uvolněna.
Mrzí nás, že zejména letos, kdy máme velké množství nováčků nemůžeme využít začátek sezóny tak, jak bychom chtěli a potřebovali.
Nadále budeme v kontaktu. Pokusíme se, pokud to půjde, připravit na sezónu, která se po uvolnění opatření bude muset rozeběhnout o něco rychleji, než v běžném roce.
Přejeme hlavně zdraví a doufáme v brzké zklidnění situace.

15.12.2019 Vánoční posezení v klubu

Vánoční posezení v klubu
Příjemné posezení, povídání, vzpomínání na právě skončenou sezónu a její zhodnocení včetně vyhlášení výsledků a ohodnocení.
Novinkou byla malá Tombola, naopak tradiční pouštění lodiček na Vltavě proběhlo.
Děkujeme všem za příjemné odpoledne a přejeme krásné Vánoce a v roce 2020 co nejvíc toho správného větru do plachet.

PF 2020

13.10.2019 Primátorský štít 12.-13.10.2019

Primátorský štít 12.-13.10.2019
30 Optimistů, 12 Fev, 8 Cadetů, 3 420 a 2 Lasery, tedy téměř 80 mladých závodníků si užívalo krasný jachtařský víkend pod Vyšehradem. V sobotu foukalo v nárazech až 7 m/s, stálých 4-5 m/s z jihozápadu.V neděli se vítr stočil na čistý jih, ale byl výrazně slabší.
Celkem se podařilo odjet šest rozjížděk (Fevy 7)...5 v sobotu, 2 v neděli.
Nejlépe se dařilo Bořkovi s Madlou. Vybojovali nejen 1.místo v Primátorském štítu, ale vyhráli i Přebor Prahy 2019. Gratulujeme.
Ani ostatní členové týmu se nemusí stydět.
Všem děkujeme za účast a příjemný společný víkend v klubu.

Příští týden nás čeká Modrá stuha Vltavy

Fotogalerie:
https://www.zonerama.com/RSfevaCYK/Photo/5675297/2 04252653

Výsledky:

07.10.2019 Zemřel Rudolf Holy

Zemřel Rudolf Holy
Se smutkem v srdci oznamujeme, že v neděli zemřel dlouholetý předseda našeho klubu pan Rudolf Holy.Vždy měl na mysli jen dobro klubu a hlavně klubových dětí. Klub byl u něj vždy na prvním místě. Jeho moudrý přístup, kterým nás po mnoho let prováděl radostmi i strastmi jachtarskeho a někdy i soukromého života, nám bude chybět.
Čest jeho památce.