<< na začátek | < předchozí   | ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... |   další > | na konec >>
21.08.2016 Pohár 7P Kiss My RS II Brno 20.-21.8.2016

Pohár 7P Kiss My RS II  Brno 20.-21.8.2016
Další pohárový závod ze série Pohár ČR jsme jeli v Brně. Předpověď slibovala spíše bezvětří, ale nakonec se v sobotu odjely v jihovýchodním větru a krásném počasí 4 rozjížďky. V neděli už nám počasí tolik nepřálo a tak jsme se z tepla loděnice dívali na provázky deště. Proto ve 14 hod hlavní rozhodčí Marek Pavlovský ukončil závod a vyhlásil výsledky. Naši se opravdu neztratili. Vojta a Matouš obsadili 2.místo v celkovém pořadí a Anička s plzeňskou Verčou Baštářovou 1.místo v kategorii dívky a 4.v celkovém pořadí. I ostatní členové týmu si vedli velmi dobře. Gratulujeme a děkujeme všem. Od pondělí nás čeká soustředění a o víkendu Mistrovství republiky.
Výsledky:
1. Dobrý, Dobrá
2.Brož, Hlaváček
3.Čermák, Košťál

14.08.2016 Fevácké leto

Fevácké leto
Závodníci našeho týmu se o letošních prázdninách účastnili několika akcí.
Eurocupu v Italském Iseu se účastnili Jirka Smrčka s Lukášem Košatou a obsadili 35.místo ze 46 lodí. Velmi pozitivní je jejich postupné zlepšování v jednotlivých rozjížďkách. Dojezdy 44, 38, 42, 24, 18 ukazují, jak se kluci postupně dokázali orientovat na velké vodě. Vzhledem k tomu, že Jirka jezdí na kormidle první sezónu, byla jejich účast na mezinárodním závodě úspěšná a hlavně přinesla posádce i cenné zkušenosti.
Mistrovství světa ve Španělském Santanderu se účastnily z našeho týmu pouze dívky. Anna Vítová s Ivou Brhelovou a Bára Pourová ve smíšené posádce s Terkou Klimešovou. Obě posádky si vybojovaly postup do stříbrné skupiny, kde Anička s Ivčou vybojovaly 33.místo a Terka s Bárou na kosatce 53.místo. Celkově tedy jsou Anička s Ivčou 88. a smíšená posádka Terka s Bárou 108. ze 163 lodí. Umístění Aničky s Ivou těsně pod polovinou pole je pro posádku, která spolu jezdí od letošního dubna a pro obě to byl první opravdu velký závod, velmi slušný výsledek. Nyní se posádky vrátily ze soustředění na Seči a celý tým se chystá na soustředění ALT v Brně, závod velkého poháru a Mistrovství republiky.
Fotogalerie (převzato z FB): https://www.zonerama.com/hkabova/Album/1917189

28.07.2016 Naši na Mistrovství světa v Santanderu

Naši na Mistrovství světa v Santanderu
Celkem 6 posádek z České republiky mezi nimi i naše dívčí posádka Anička Vítová a Iva Brhelová a Bára Pourová, která startuje v posádce s Terezou Klimešovou.
Obě naše posádky si v rozřazovacích bojích vydobyly zařazení do stříbrné skupiny.
Ve zlaté jsou zařazeni Jára Čermák s Petrem Košťálem a sourozenci Dobří.
Držíme našim posádkám a celému týmu palce a fandíme na Facebooku, kde najdete také nejnovější zprávy ze Santanderu a fotky.

30.06.2016 RS rozloučení se školním rokem 28.6.2016

RS rozloučení se školním rokem 28.6.2016
Poslední červnový trénink byl zakončen posezením dětí i rodičů. Pohodu nepokazila ani bouřka s přívalovým deštěm, která nás zahnala od grilu a z verandy pod střechu. Rodiče s trenéry probrali prázdninové jachtařské akce. Členové týmu se účastní Mistrovství světa, závodu Evropského poháru v italském Iseu, několika soustředění a na závěr prázdnin Mistrovství republiky. Děti hrály společenské hry a nikomu se nechtělo domů.

Fotogalerie: https://www.zonerama.com/hkabova/Album/1767753